Podporujeme talenty – športový sponzoring

Veríme, že na to, aby sa šport stal súčasťou životného štýlu dospelého človeka, je potrebné tento vzťah budovať od ranného veku. Na Slovensku máme množstvo nádejných talentov v rôznych športových disciplínach. Ako spoločensky zodpovedná firma sa snažíme podporovať športovcov v detských a mládežníckych kategóriách. Začali sme bedmintonom, keďže práve k nemu máme najbližšie. Pokiaľ viete o šikovnom športovcovi, ktorý potrebuje dopomôcť k športovým úspechom, kontaktujte nás.

Lucia Grenčíková

Lucia Grenčíková

Bedminton

Lucka je narodená 23.9.1996 v Trenčíne. S bedmintonom začala ako osemročná, hrávala ho s ocinom na záhrade. Keďže ju začal viac baviť, začala chodiť na tréningy. Jej najväčšie úspechy sú M-SR U15 - zlato, M-SR U19 - bronz a M-SR Dospelí - bronz zo štvorhry.

Michaela Telehaničová

Michaela Telehaničová

Bedminton

Miška je narodená 31. 3. 2004 a hráva za bedmintonový klub Lokomotíva Košice. Napriek svojmu nízkemu veku zožala už niekoľko úspechov. Za zmienku stojí napríklad titul Majsterky Slovenska v roku 2015 v dvojhre dievčat v kategórii U11.

Naši partneri

Zoznam našich partnerov a partnerských stránok – najmä amatérskych líg, s ktorými dlhodobo spolupracujeme.

Spolupracujte s nami

Pokiaľ s nami chcete spolupracovať aj Vy, píšte na marketing@sportindustria.com

Bedminton

Bedmintonová ligaBedmintonová liga poskytuje neprofesionálnym hráčom možnosť hrávať bedminton s hráčmi rovnakej úrovne v dlhodobej bedmintonovej lige. Účasť v lige je bezplatná.
Bedminton MalinovoBadminton klub Malinovo má v súčasnosti niečo vyše 60 členov. Hrávajú takmer každý deň v priestoroch klubu ELFO v Malinove.
Zákamenské levyBedmintonový klub obce Zákamenné, v ktorom trénujú deti aj dospelí.
Bowling bar DúbravkaNajlepšia bedmintonová hala v Bratislave. Nachádza v bratislavskej Dúbravke. Okrem bedmintonu si môžete zahrať tenis či bowling a občerstviť sa chladeným Plzňom, vínom Lahofer a inými dobrotami.
Košická amatérska bedmintonová ligaAmatérska bedmintonová liga v Košiciach ponúka amatérskym hráčom možnosť hrávať bedminton s hráčmi rovnakej úrovne v dlhodobej bedmintonovej lige.
Amatérska bedmintonová liga MartinBedmintonová liga pre amatérskych a neregistrovaných hráčov v Martine.
bedminton BB ligaBedmintonová liga pre amatérskych a neregistrovaných hráčov v Banskej Bystrici.
Kysucká bedmintonová amatérska ligaAmatérska bedmintonová liga.
Tréningy bedmintonu s tréneromBedmintonová akadémia v Bratislave. Naučte sa hrať bedminton s profesionálnymi trénermi.
UniligaUniliga.sk | Univerzálna amatérska liga – tenis, squash, bedminton
Ľupčianska bedmintonová liga
Ľupčianska bedmintonová liga – sa stretáva raz do mesiaca, aby v priateľskom prostredí porovnali svoje schopnosti a ukázali, kam dokážu posunúť svoje hranice.

Florbal

UPeCE – Univerzitné pastoračné centrum sv. Jozefa FreinademetzaUPeCE organizuje florbalovú ligu ako aj volejbalové turnaje pre študentov a verejnosť.