Prečo nakupovať u nás?

Existuje mnoho elektronických aj kamenných športových predajní. Prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás?

Výhody nákupu

 • Testovanie rakiet

  Ak neviete, akú raketu si vybrať, zapožičiame Vám ich viac na testovanie. Stačí, ak nám napíšte, ktoré modely máte záujem vyskúšať. Zvyčajne zapožičiavame rakety v obstarávacej cene vyššej ako 65 €.

 • Doprava zadarmo

  Pri objednávke nad 79 € poštovné neplatíte. Máte ho úplne zadarmo.

 • Vrátenie tovaru

  Nepozdáva sa Vám tovar, nesadla Vám veľkosť? Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Ako postupovať sa dozviete na stránke výmena a vrátenie tovaru.

 • Garancia vátenia peňazí

  Garantujeme vrátenie peňazí, ak tovar nebudete chcieť. Jednoducho nás o to požiadajte a uveďte číslo účtu, kam Vám peniaze máme poukázať.

 • Darčeky k objednávkam

  Ku každej rakete dostanete grip zadarmo. Takisto Vás radi prekvapíme malým darčekom.

 • Rýchle dodanie tovaru

  Podľa hodnotenia zákazníkov na cenovom porovnávači Heureka, dodávame objednávky v priemere do 3 dní v rámci celého Slovenska.

Overené zákazníkmi

Zľavy pre kluby a hráčov

Pre registrovaných hráčov Slovenského Zväzu Badmintonu ponúkame 5% zľavu na všetok tovar okrem košíkov. Stačí do poznámky v objednávke uviesť registračné číslo a zľavu Vám dáme automaticky. Registračné číslo si overtíte v registri členov SZBe.

Množstevné zľavy

Objednávate tovar pre celý klub? Máme pre Vás pripravené množstevné zľavy. Napíšte nám, o aký tovar máte záujem, a my Vám vypracujeme cenovú ponuku. Zároveň Vám radi zabezpečíme aj potlač na dresy prípadne teplákové súpravy.

Pozrite si zoznam našich partnerov, ktorým poskytujeme zľavy na nákup tovaru. Ak hľadáte partnera pre svoj klub alebo športový tím, navštívte sekciu sponzoringu, kde sa dozviete viac informácií.