Platba za tovar

Umožnujeme niekoľko typov platby, vždy v závislosti od typu dopravy, ktorý si vyberiete. Faktúra (daňový doklad) je súčasťou dodávky, a takisto ju obdržíte e-mailom na e-mail zadaný pri vytváraní objednávky.

Potešíme Vás

Všetky typy platby sú v našom obchode bez poplatku.

Bankový prevod (predfaktúra)

Prostredníctvom e-mailu vám zašleme predfaktúru, ktorá bude obsahovať číslo nášho účtu a variabilný symbol. Faktúru uhradíte bankovým prevodom prostredníctvom internet bankingu alebo vkladom na náš účet.

Dobierka

Platba za tovar pri jeho prevzatí na pošte alebo priamo kuriérovi. Dobierka nie je možná pri osobnom odbere.

Platba kartou

Jednoduchý, rýchly a bezpečný spôsob úhrady cez internet. Stačí, ak ste majiteľom platobnej karty VISA, VISA Electron, MasterCard alebo Maestro.

Po objednávke budete presmerovaný na zabezpečenú webovú stránku Tatra banky. Tu zadáte všetky požadované údaje – číslo karty, platnosť karty, ochranný kód a v prípade 3-D Secure aj heslo. Ak máte kartu zapojenú do programu 3-D Secure, bude po Vás požadovaná identifikácia prostredníctvom hesla, ktoré poznáte len Vy. Banka následne spracuje a zrealizuje platbu v autorizačnom centre. To sa udeje v priebehu niekoľkých sekúnd a o výsledku budete informovaný. Následne budete presmerovaný nazad na našu stránku.

Pokiaľ sa vám platba platobnou kartou nepodarí, kontaktujte nás.

Platba kartou priamo v predajni

V našej predajni na Votrubovej 28 prijímame platobné karty Visa, MasterCard, Maestro, American Express. Taktiež môžete tovar zaplatiť prostredníctvom mobilnej platby cez Apple Pay.