Doprava tovaru

Pre konkrétnu objednávku nemusia byť dostupné všetky spôsoby doručenia. V košíku sa Vám vždy ukáže, z ktorých možností máte na výber. Uvedené ceny služieb môžu byť počas vybraných marketingových akcií nižšie alebo rovné nule.

Osobný odber – ZADARMO

Osobný odber je možný na Votrubovej 28 v Bratislave (Ružinov). Keď bude tovar pripravený k odberu, napíšeme Vám e-mail alebo SMS, kedy si tovar môžete vyzdvihnúť.

Slovenská pošta – Balík na poštu – 2,90 EUR

Tovar pošleme ako balík prostredníctvom Slovenskej pošty. Bude uložený na najbližšej pošte, kde si ho vyzdvihnete. Na vyzdvihnutie máte 7 kalendárnych dní. Ide o typ dopravy pre zákazníkov, ktorým nevyhovuje zosúladenie sa s kuriérom, alebo pracujú v cudzom meste, či sú na internáte, a nemajú tak adresu, kam zásielku doručiť.

Výhody doručenia na poštu:

  • nemusíte sa viazať na kuriéra
  • zásielka vás počká 7 kalendárnych dní na pošte, kde si ju po predložení dokladu totožnosti počas otváracích hodín pobočky vyzdvihnete
  • 3 dni pred uplynutím odbernej lehoty vám bude zaslané avízo e-mailom o jej blížiacom sa konci
  • nízka cena služby

Slovenská pošta – Balík na adresu – 3,90 EUR

Tovar pošleme ako poistený balík prostredníctvom Slovenskej pošty. Bude doručený priamo na Vašu adresu.

DHL kuriér – 4,90 EUR

DHL kuriér je služba určená na rýchle doručenie tovaru v rámci Slovenska. Zásielka bude doručená bude už v nasledujúci pracovný deň od expedovania tovaru.

DHL kuriér CZ 48h - 7,90 EUR

DHL kuriér CZ je služba určená na rýchle doručenie tovaru do Českej republiky. Zásielka bude doručená bude do 48 hodín od expedovania tovaru.

Doprava zadarmo - pri objednávkach nad 79 EUR

V prípade, že celková hodnota objednaného tovaru presiahne hodnotu 79,- (vrátane), budete mať dopravu úplne zadarmo.