O nás

Vitajte! Sme Betka a Matej. Obaja milujeme bedminton. Hrávame ho súťažne už niekoľko rokov a venujeme mu takmer každú voľnú chvíľu. Okrem toho, si užívame vôňu novučičkých tenisiek, baví nás testovať výplety alebo len tak polemizovať o vyvážení rakiet.

Toto všetko sú dôvody, ktoré nás začiatkom roka 2013 inšpirovali k otvoreniu e-shopu Bedmintonové-Potreby.sk. Obchod sme na skúšku spustili v júni 2013. Postavili sme ho na kombinácii WordPress/WooCommerce a logo si vyrobili doma “nakolene”. Povedali sme si, že mu dáme pol roka a uvidíme, ako nám to pôjde. Hneď prvá vianočná sezóna nás zaskočila. Dala pocítiť, že sa máme čo učiť.

Rok 2014 nás veľa naučil, najmä o vedení skladu a logistike. Mať na sklade to, čo zákazníci najviac chcú a doručiť to k nim čo najskôr, je kumšt. Zakladáme si na osobnom prístupe a tom, že vieme poradiť. V roku 2015 sme otvorili malú predajňu v Bratislave, Ružinove. Zákazníci sem môžu prísť, poradiť sa a „ohmatať“ si tovar. Pre nás to bol malý splnený sen.

sportindustria-timeline

Koncom roka 2015 sme sa prebojovali do finále súťaže E-shop akcelerátor. Bola to pre nás fantastická skúsenosť, ktorá v nás umocnila túžbu rásť. Rozhodli sme sa rozšíriť naše produktové portfólio o vybavenie na ďalšie halové športy s víziou poskytovať naše služby aj v iných európskych krajinách.

Veríme, že budete s našimi službami spokojní a uvítame akékoľvek návrhy na vylepšenie našich služieb.